O firmie

Firma Metimpex powstała w 1991 roku. Nasza oferta jest skierowana do przemysłu odlewniczego, metalurgicznego, budowy maszyn i urządzeń, lotniczego i energetycznego. Od 2004 roku firma posiada certyfikat ISO 9001. Metimpex jest członkiem Odlewniczej Izby Gospodarczej.

Naszymi najważniejszymi atrybutami są kompetentni i zaangażowani w swoją pracę specjaliści począwszy od działu sprzedaży i działu finansowego, poprzez doradców technicznych do kierującego Firmą zarządu. Nasza polityka jakości.

Współpracujemy z kontrahentami zagranicznymi ( Calderys, Vulkan Inox GmbH, Velco GmbH,  Technofond GmbH, Global Metwire Injection S.L., MARX GmbH, ISO-tech Belgium, Krampe Harex GmbH, Toscelik Abrasive , Knauf GmbH, Peening Accessories GmbH, ) mającymi silną pozycję liderów w swoich specjalnościach na rynku europejskim i światowym. Metimpex w zakresie swojej działalności jest ich wyłącznym przedstawicielem. Zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi warunkami gwarancji.

Jesteśmy do stałej dyspozycji naszych klientów w rozwiązywaniu zagadnień technicznych. W przypadku większych projektów możemy liczyć na pomoc biur technicznych i laboratoriów naszych kontrahentów, a także pracowników krakowskich uczelni, z którymi blisko współpracujemy.

Metimpex uczestniczy w targach specjalistycznych, organizuje tradycyjnie seminaria techniczne, podczas których prezentujemy nowe propozycje i opracowania teoretyczne , przedstawiamy interesujące rozwiązania z innych krajów oraz analizujemy indywidualnie zgłaszane zagadnienia.


Zapraszamy serdecznie do Krakowa, którego atmosfery i atrakcji nie trzeba reklamować, zapraszamy do Metimpex Kraków, gdzie będziecie Państwo naszymi miłymi gośćmi.

Nasi partnerzy